Fenerbahçe, Allan Saint-Maximin'i kadrosuna katıyor

Fenerbahçe, aradığı kanat oyuncusunu Suudi Arabistan'da buldu. Sarı-lacivertliler, Allan Saint-Maximin'i kadrosuna katmaya hazırlanıyor.Fenerbahçe, Allan Saint-Maximin'i satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor. Yönetim, Fransız futbolcunun transferi için Al-Ahli ile görüşmelere devam ediyor.MOURİNHO İLE GÖRÜŞTÜ Oyuncu tarafı ise Jose Mourinho ile yapılan görüşmenin ardından Türkiye'de oynamaya ikna oldu. Allan Saint-Maximin Newcastle United'tan 27 milyon Euro bedelle Al-Ahli'ye transfer olmuştu.,Fransız futbolcu, Suudi Arabistan Ligi'nde 31 maçta 4 gol, 10 asistlik performans sergiledi.

Fenerbahçe, Allan Saint-Maximin'i kadrosuna katıyor
Fenerbahçe, Allan Saint-Maximin'i kadrosuna katıyor

Fenerbahçe, aradığı kanat oyuncusunu Suudi Arabistan'da buldu. Sarı-lacivertliler, Allan Saint-Maximin'i kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe, Allan Saint-Maximin'i satın alma opsiyonuyla kiralamak istiyor. Yönetim, Fransız futbolcunun transferi için Al-Ahli ile görüşmelere devam ediyor.

MOURİNHO İLE GÖRÜŞTÜ Oyuncu tarafı ise Jose Mourinho ile yapılan görüşmenin ardından Türkiye'de oynamaya ikna oldu. Allan Saint-Maximin Newcastle United'tan 27 milyon Euro bedelle Al-Ahli'ye transfer olmuştu.,

Fransız futbolcu, Suudi Arabistan Ligi'nde 31 maçta 4 gol, 10 asistlik performans sergiledi.