Türkiye'de ilk kez Red Bull Jukebox Sahnesi ile konser düzenlendiEmirhan Yilmaz

Türkiye'de ilk kez Red Bull Jukebox Sahnesi ile konser düzenlendiEmirhan Yilmaz

ISTANBUL (AA) - Türkiye'de ilk kez gerçeklesen Red Bull Jukebox Sahnesi'nde konserin akisina seyirciler karar verdi.

Red Bull'dan yapilan açiklamaya göre, Red Bull'un müzikseverlere yepyeni bir konser deneyimi yasattigi global müzik etkinligi Red Bull Jukebox Sahnesi, Türkiye'de ilk kez dün düzenlendi.

KüçükÇiftlik Park'in keyifli atmosferinde gerçeklestirilen konserde, yerli sahnenin en çok dinlenen gruplarindan Dolu Kadehi Ters Tut sahne aldi.

Red Bull Jukebox Sahnesi'nde konserin gidisatina, kollarindaki bileklikleri kullanan seyirciler karar verdi. Grubun sordugu sorulara yönelik havaya kalkan bileklikler ile Red Bull Jukebox Sahnesi, kirmizi ve mavi renklere büründü.

PowerApp medya partnerliginde gerçeklesen Red Bull Jukebox Sahnesi'nde sahne olan Dolu Kadehi Ters Tut grubu, Red Bull Jukebox Sahnesi'nin deneyiminin kendileri için unutulmaz oldugunu belirtti ve konsere gelen seyircilere tesekkür etti.

Yaklasik 5 bin kisinin katildigi, Red Bull Jukebox Sahnesi'nde Dolu Kadehi Ters Tut'a sahnede müzik dünyasinin sevilen isimleri de eslik etti.

Gecenin sürpriz ismi ise yurt içinde ve yurt disinda sayisiz konser ve festivalde yer almis, Türk rock müzik tarihinin efsane gruplarindan Athena oldu.