Misli.com, Sultanlar Ligi ve A Milli Kadin Voleybol Takimi'nin resmi sponsoru olduHilmi Sever- TVF Baskani Mehmet Akif Üstündag: "Demirören ailesine Türk sporuna verdikleri destekten dolayi tesekkür ediyorum. Olimpiyat elemesi oynanacak ve yüzde yüz olimpiyatlarda yer alacagiz" - Yildirim Demirören: "Voleybola fayda saglamaya devam etmenin heyecanini yasiyoruz"

Misli.com, Sultanlar Ligi ve A Milli Kadin Voleybol Takimi'nin resmi sponsoru olduHilmi Sever- TVF Baskani Mehmet Akif Üstündag:
"Demirören ailesine Türk sporuna verdikleri destekten dolayi tesekkür ediyorum. Olimpiyat elemesi oynanacak ve yüzde yüz olimpiyatlarda yer alacagiz"
- Yildirim Demirören:
"Voleybola fayda saglamaya devam etmenin heyecanini yasiyoruz"

ISTANBUL (AA) - Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Misli.com arasinda Sultanlar Ligi ve A Milli Kadin Voleybol Takimi resmi sponsorlugu anlasmasi imzalandi.

Kemer Country Club'da gerçeklestirilen törene, TVF Baskani Mehmet Akif Üstündag, Demirören Holding Yönetim Kurulu Baskani Yildirim Demirören, milli sporcular Ilkin Aydin ve Elif Sahin katildi.

TVF Baskani Mehmet Akif Üstündag, Yildirim Demiören'in Türk sporuna uzun yillardir destegine yakindan sahit oldugunu belirterek, "Ben ilk olarak rahmetli Erdogan Demirören agabeyimizin özel ödülünü almistim. Kendisi, 'Ne kadar güzel seyler oluyor bu voleybolda, benim voleybola sevgim ayri' demisti. Öncelikle Demirören ailesine Türk sporuna verdikleri destekten dolayi tesekkür ediyorum. Misli.com Sultanlar Ligi dünyanin en iyi ligi. Avrupa'da son oynanan sampiyonada 2 Türk takiminin oynamasi Türk spor tarihinde bir ilktir. Paydaslardan söz ediyorum ki bu paydaslar sponsorlarimiz ve kulüplerimiz. Bugün Sultanlar, daha önce final oynayip da sampiyon olamadigimiz yerde sampiyonluk elde ettiler. Geldigimiz noktada son olimpiyat, Avrupa ve dünya sampiyonunu yeniyorsunuz. Bu zaferi elde eden Sultanlar, 'Türk voleybolunda sira ne var' diye soruldugunda 'ne varsa zirveye talibiz' diyorlar. Olimpiyat elemesi oynanacak ve yüzde yüz olimpiyatlarda yer alacagiz." ifadelerini kullandi.

Avrupa sampiyonlugu sonrasinda Türk bayragini göndere çekilisi ve Istiklal Marsi'nin okunusu sirasinda essiz duygular yasadiklarini dile getiren Üstündag, "Bu zaferler elde edilirken de sponsorlarin destegini unutmayacagiz. Misli, bugün itibariyla Sultanlar Ligi ve A Milli Kadin Voleybol Takimi'mizin sponsoru oldu. Destekleri daha fazla almanin mutlulugunu sizlerle yasiyoruz. Ben ve ekibim güzel isler yapmaya gayret ediyoruz. Bu is birliginin Türk voleyboluna, Türk sporuna hayirli olmasini diliyorum. Siradaki olimpiyatlarda bu mutlulugu ülkeye yasatmanin gayretini verecegiz. Tüm paydaslarimizla gurur duyuyorum Sayin Demirören size ve ekibinize sükranlarimi sunuyorum." seklinde konustu.


- Yildirim Demirören: "Voleybola fayda saglamaya devam etmenin heyecanini yasiyoruz"

Yildirim Demirören de voleybola destek olmaktan dolayi her zaman mutlu olduklarini aktararak, söyle konustu:

"Voleybola duydugumuz sevgi ve ilgi, rahmetli babamiz Erdogan Demirören'in 1979 yilinda Ankara Pazarlari Voleybol Takimi'ni kurmasiyla basladi. Bizler de rahmetli babamizin spora verdigi destegi sürdürmeyi görev bildik. Misli olarak kadinlarda ve erkeklerde basketbol ana sponsorluklari, Futbol Federasyonu lig ve isim sponsorluklari ile futbol kulüplerine olan destegimizle Türk sporuna elimizden gelen katkiyi sunmaya çalisiyoruz, çalismaya da devam edecegiz. Bugün ise basarilariyla adini tüm dünyaya duyuran A Milli Kadin Voleybol Takimi'mizin ve birbirinden degerli takimlarimizin yer aldigi Sultanlar Ligi’nin resmi sponsoru olarak, Türkiye'de son yillarda hizla yükselen voleybola fayda saglamaya devam etmenin heyecanini yasiyoruz. Inaniyorum ki sporcularimizin üstün basarilari katlanarak sürecek ve Türk milletine daha nice sevinçler yasatacaklar. Bu önemli is birliginin olusumunda emegi geçen, basta TVF Baskanimiz Mehmet Akif Üstündag'a, yönetim kuruluna, emegi geçen tüm federasyon ve Misli profesyonellerine tesekkür ediyor, is birligimizin Türk sporuna hayirli olmasini diliyorum."

Açiklamalarin ardindan Demirören Holding Yönetim Kurulu Baskani Yildirim Demirören, Türkiye Voleybol Federasyonu Baskani Mehmet Akif Üstündag'a günün anisina özel hediye ve plaket takdim etti.

Imza töreninin ardindan basin mensuplarina açiklamalarda bulunan milli voleybolcu Ilkin Aydin da çok mutlu ve gururlu olduklarini belirterek, "Bu zamana kadar bize inanan, emek veren herkese çok tesekkür ediyoruz. Türkiye'de güzel bir noktayi temsil ettigimizi düsünüyorum ve daha yeni basliyoruz. Basarimizin katlanarak devam edecegine inaniyorum. Seneye olimpiyatlarda da sampiyonluk için oynayacagimizi düsünüyorum. Bizi izlemeye ve bize inanmaya devam edin, muhtesem bir ekip geliyor." degerlendirmesinde bulundu.

Milli oyuncu Elif Sahin ise "Herkese tesekkürler. Desteginizi her zaman hissettirdiginiz için, bu gururu ülkemizi yasattigimiz için çok mutluyuz. " ifadelerini kullandi.