Medical Point Gaziantep akademik kadrosunu güçlendiriyorFatma Eda Topcu

Medical Point Gaziantep akademik kadrosunu güçlendiriyorFatma Eda Topcu

ISTANBUL (AA) - Medical Point Gaziantep Hastanesi'nde, Anestezi ve Reanimasyon Uzmani Prof. Dr. Hüseyin Yildiz ile Kulak Burun Bogaz Uzmani Prof. Dr. Aylin Gül'ün profesörlük unvanina ulasmalari dolayisiyla kutlama etkinligi düzenlendi.

Hastaneden yapilan açiklamaya göre, Medical Point Gaziantep akademik kadrosunu güçlendiriyor.

Bu çerçevede, Prof. Dr. Hüseyin Yildiz ile Prof. Dr. Aylin Gül'e profesörlük unvanlari ulasmalari dolayisiyla hastane yönetimi tarafindan etkinlik gerçeklestirildi.

Hastanenin Yesemek Toplanti Salonu'nda hastane yönetimi ile hekimlerin katilimiyla gerçeklestirilen etkinlikte pasta kesildi.

Etkinlige katilan Medical Point Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Baskani Hayrullah Kubba, Prof. Dr. Hüseyin Yildiz ve Prof. Dr. Aylin Gül'ü basarilarindan dolayi tebrik etti.

Açiklamada görüslerine yer verilen Kubba, hastanenin uzman ve akademik kadrosunun her geçen gün büyüyerek halka sifa dagittigini belirterek, hastanedeki tüm hekimlere akademisyenlikle ilgili kariyerlerini profesörlükle taçlandirmalarinda her zaman destek olacaklarini bildirdi.

Medical Point Hastaneler Grubu olarak Gaziantep, Batman ve Izmir olmak üzere bir çok bölgede uzman kadrolarini daha da güçlendirmek adina çalismalar yürüttüklerini aktararak, sunlari kaydetti:

"Bu baglamda, Medical Point markasi ile her alanda öncü ve örnek hastane olmayi hedefliyoruz. Güçlü akademik kadromuzun yaninda, farkli bölümlerin yer aldigi yan dal branslarinda da Türkiye'nin dört bir yanindan belirttigimiz illere gelen ve bu hastanelerimizde görev yapan birbirinden degerli uzman hekimlerimiz mevcuttur. Medical Point Hastaneler Grubu olarak, teknolojik yapimiz ve güçlü akademik kadromuz ile referans konumundayiz. Gaziantep hastanemizdeki Anestezi ve Reanimasyon Uzmani Prof. Dr. Hüseyin Yildiz ve Kulak Burun Bogaz Uzmani Prof. Dr. Aylin Gül'ün profesörlük unvanina ulasmalari gücümüze güç katti. Degerli hekim arkadaslarimizi kutlar basarilarinin devamini dilerim."

Bashekim Prof. Dr. Ekber Sahin ise Medical Point Gaziantep Hastanesi kadrosunda yer alan anestezi ve reanimasyon ile kulak burun bogaz ekibinin güzel islere imza attigini belirterek, Prof. Dr. Yildiz ile Prof. Dr. Gül'ü tebrik etti.

Prof. Dr. Yildiz 6 yildir, Prof. Dr. Gül ise 4 yili askin bir süredir Medical Point Gaziantep ailesinin üyesi olmaktan mutluluk duyduklarini aktararak, etkinligin gerçeklestirilmesinde emegi geçenlere tesekkür etti.