Eskisehir'deki Türkiye-Ermenistan maçi öncesi "fan zone" kurulacakDeniz Açik

Eskisehir'deki Türkiye-Ermenistan maçi öncesi "fan zone" kurulacakDeniz Açik

ESKISEHIR (AA) - A Milli Futbol Takimi'nin UEFA 2024 Avrupa Sampiyonasi Elemeleri D Grubu'nda 8 Eylül Cuma günü Eskisehir'de oynayacagi Ermenistan maçi öncesi Eskisehir Valilik Meydani'nda "fan zone" (taraftar alani) kurulacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapilan açiklamaya göre, 7-8 Eylül tarihlerinde faaliyet gösterecek taraftar alaninda, futbolseverlerin ilgisini çekecek sponsor etkinliklerinin yani sira eglence dolu çesitli oyunlar da gerçeklestirilecek.

Oyunlarda basarili olan taraftarlar; forma ve maç bileti gibi çesitli hediyeler kazanma imkani bulacak. Taraftar alanina A Milli Takim'dan sürpriz oyuncu ziyareti gerçeklestirilip, futbolseverlere hayrani olduklari yildiz isimlerle tanisma ve onlara forma imzalatma firsati saglanacak.

Milli takim ürünlerinin Eskisehirli futbolseverlerin begenisine sunulacagi "Bizim Çocuklar Tiri" da taraftar alaninda hazir bulunacak. Tirda iki gün boyunca Eskisehir'deki milli maça özel indirimli forma satisi yapilacak.

Ayrica, müsabaka için bilet bulamayan vatandaslar, alana kurulacak dev ekrandan Türkiye-Ermenistan maçini takip edip, milli heyecana ortak olacak.