Künyemiz

Haberediyoruz - Haber Sitesi Adına

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Osman Yavuz

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Osman Yavuz

Yazarlar

Dr. Muzaffer Yurttaş

muzafferyurttas@haberediyoruz.com

Prof. Dr. Mustafa Ünaldı

mustafaunaldi@haberediyoruz.com

Muhammet Özyiğit

muhammetozyigit@haberediyoruz.com

Reklam / Advertise
Osman Yavuz - haberediyoruz@gmail.com

haber@medyavuz.com

Adres

Armağan Mah. Meram Yeni Yol Cad. Ülkü Sok. No:5, Meram Merkez/Konya

Telefon

+90 332 323 4664

Yazılım / Software

Haber Sistemi v5-P / Medya İnternet

Yer Sağlayıcı / Location Provider
www.mitelekom.com

Adres / Adress

Ankara Caddesi Bostanbaş Mah. No.5/17 Yeşilyurt Malatya/Türkiye

TELEFON

+90 (422) 606 0616

Her konudaki ihbarlarınızı haberediyoruz@gmail.com aracılığıyla bize bildirebilirsiniz.

Tarafinızdan gelecek her türlü ihbar, gizli tutulup gerekli araştırma ve değerlendirmeleri yapılacaktır. Yapacağınız ihbarlarda resim, belge v.b dosyalarınızı e-posta ile birlikte gönderebilirsiniz.

HABER ŞİKAYET VE YAYINDAN KALDIRMA

Haberediyoruz sitesinde yer alan her hangi bir haberin, sitemizden kaldırılması için ilgili haberin linkini ve neden kaldırılması gerektiğini  haberediyoruz[at]gmail.com adresine mail olarak gönderiniz. İlgili şikayetin iletilmesinden itibaren 24 saat içinde içerik uygun görüldüğü takdirde yayından kaldırılacaktır. 

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir safyada açılır www.haberediyoruz.com, site dışına verilen linklerin sorumluluğunu almaz.
Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2014 Haberediyoruz.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Haberediyoruz.com'a aittir. Haberediyoruz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberediyoruz.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Haberediyoruz.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberediyoruz.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberediyoruz.com However, sometimes the Haberediyoruz.com uses third parties to process your information.

Haberediyoruz.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberediyoruz.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberediyoruz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberediyoruz.com and its services. When you use Haberediyoruz.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Haberediyoruz.com cookies section of our full PrivacyPolicy.

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom