Tivibu, genis içerik yelpazesini izleyiciyle bulusturmaya devam ediyorFatma Eda Topcu

Tivibu, genis içerik yelpazesini izleyiciyle bulusturmaya devam ediyorFatma Eda Topcu

ISTANBUL (AA) - Türk Telekom'un dijital televizyon platformu Tivibu, yaz tatilinin keyfini sürdürmek isteyenler için komediden aksiyona, animasyondan fantastik filmlere ve dizilere birçok sevilen türde filmle seyircisini bir araya getiriyor.

Türk Telekom'dan yapilan açiklamaya göre, Tivibu'da yaz eglencesi basliyor. Genis içerik yelpazesine sahip platforma eklenen çok sayida film ve dizi izleyicilerle bulusuyor.

Seyircilerin begenisini kazanan birçok yapimi platformda seyircisiyle bulusturan Tivibu, haziran ayinda Kirala & Satin Al klasöründe yepyeni içerikler sunarak yaz tatili keyfini ikiye katliyor.

Klasörde çocuklarin sevdigi kugu prenses Uberta'nin kraliçe olma serüvenin anlatildigi "Kugu Prenses: Bir Peri Masali Doguyor" animasyon filmi izleyicilerin begenisine sunulurken, yine klasörde çizgi dizi kahramani Tazmanya Canavari'nin maceralarinin anlatildigi "Taz'in Burger Macerasi" animasyon yapimi da izleyicilerle bulusuyor.

Sinema tutkunlarinin begenisi kazanan ve Oscar ödüllü yönetmen Steven Spielberg'in yari otobiyografik filmi Fabelmanlar da haziranda Tivibu Film klasöründe yer aliyor.

Klasörde ayrica basrolünde Brad Pitt'in yer aldigi, Tokyo'daki bir trende birbirinden farkli nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalisan bir grup suikastçiyi anlatan "Suikast Treni" de izleyicilerin begenisine sunuluyor.

- Tivibu, haziranda da "Dizi" klasörüne yeni içerikleri dahil ediyor

Dizi klasöründe birbirinden özel içerikleri izleyicilerle bulusturan Tivibu, haziranda da yeni içerikleri platforma dahil ediyor.

Tivibu haziran ayinda Dizi klasöründe, sanat yönetmenligi yapan Stahr, artmaya baslayan Nazi gücüne ve kendisini ciddiye almayan patronuna karsi kafasindaki projeleri hayata geçirmeye çalisan Pat Brady'nin serüvenin yer aldigi The Last Tycoon dizisini izleyicilerle bulusturuyor.

Ek olarak platformda, 5 yil önce yasanan trajediden bu yana annesiyle yasayan Bell Prescott'un hayatindaki degisikliklerin anlatildigi Panhandle dizisi de seyircilerin begenisine sunuluyor.

Tivibu Dizi klasöründe ayrica, 1970'lerin ortalarinda, Italyan ve Amerikan yetkililerinin organize suçla mücadelesini konu alan Rio Connection ve cennet gibi görünen bir köy olan Three Pines'daki bir dizi cinayeti arastiran müfettisin kendisiyle yüzlesmesini anlatan Alfred Molina'nin basrolde oldugu Three Pines dizilerini seyircilerle bulusturuyor.

Verilen bilgiye göre, genis içerik yelpazesine sahip Tivibu, yaz tatilinde çocuklar için eglenceli yapimlari ekranlara getiriyor.

Yüzlerce animasyon ve onlarca çizgi dizi yaz aylarinda çocuklarin begenisine sunulurken, Tivibu haziran ayinda "Pijamaskeliler" ve "Spidey ve Inanilmaz Arkadaslari" çizgi filmleri basta olmak üzere çocuklarin severek izledigi yapimlari izleyicilerle bulusturuyor.