Samsun'da düzenlenen uyusturucu operasyonunda yakalanan 5 zanli adliyedeRecep Bilek

Samsun'da düzenlenen uyusturucu operasyonunda yakalanan 5 zanli adliyedeRecep Bilek

SAMSUN (AA) - Samsun'da, jandarma ekipleri tarafindan düzenlenen uyusturucu operasyonunda gözaltina alinan 5 zanli adliyeye sevk edildi.

Samsun Il Jandarma Komutanliginca düzenlenen uyusturucu operasyonunda gözaltina alinan M.B.Ö. (23) isimli kadin ile V.K. (27), E.Ç. (37), Ü.D. (26) ve I.D'nin (39) islemleri tamamlandi.

Saglik kontrolünden geçirilen zanlilar, adliyeye sevk edildi.

Samsun Il Jandarma Komutanligi, Atakum Ilçe Jandarma Komutanligi, Kaçakçilik ve Organize Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügü, Siber Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügü, Istihbarat Sube Müdürlügü ve Jandarma Suç Arastirma Timi (JASAT) ekiplerince, evlerinde uyusturucu madde sattiklari bilgisi edinilen Ü.D. ile I.D'nin Güzelyurt Mahallesi'ndeki evlerine dün düzenlenen operasyonda, 1478 sentetik ecza hapi, 30 gram sentetik uyusturucu, 1 hassas terazi, 1 ruhsatsiz tabanca, 10 fisek, 1 kurusiki tabanca, 1 ruhsatsiz av tüfegi, 2 uyusturucu kullanma aparati ile 10 bin 840 lira para ve 100 dolar ele geçirilmis, süpheliler ile evde uyusturucu kullandiklari tespit edilen M.B.Ö. isimli kadin ile V.K. ve E.Ç. gözaltina alinmisti.