Arzum, The Inspired Home Show 2023'te ABD'de ticari is birliklerine imza attiAbdulselam Durdak- Fuarda is birligi anlasmalari yapan Arzum, ABD pazarina iliskin büyüme ve gelecek stratejilerini güçlendirdi

Arzum, The Inspired Home Show 2023'te ABD'de ticari is birliklerine imza attiAbdulselam Durdak- Fuarda is birligi anlasmalari yapan Arzum, ABD pazarina iliskin büyüme ve gelecek stratejilerini güçlendirdi

ISTANBUL (AA) - Global hedeflerini hizlandirma adina kisa süre önce ABD’de sirket kuran Arzum, ABD pazarindaki operasyonlarini büyütmek için "The Inspired Home Show" fuarinda, ticari is birliklerine imza atti.

Arzum açiklamasina göre, global marka olma hedefleri dogrultusunda yerli ve uluslararasi birçok fuara katilan Arzum, ürünlerini besinci kez The Inspired Home Show 2023'te sergiledi. Dünyanin birçok ülkesinden sektörün önemli sirket ve markalarinin da yer aldigi fuarda Arzum, OKKA Türk kahvesi makinelerinin yani sira izgara, tost ve çay makinelerine kadar birçok farkli ürününü binlerce katilimci ve satin almacinin begenisine sundu.

Global hedeflerini hizlandirma adina kisa süre önce ABD'de sirket kuran Arzum, ABD pazarindaki operasyonlarini büyütmek için The Inspired Home Show'da ticari is birliklerine imza atti.

-"Global hedeflerimize yatirim açisindan oldukça degerli bir organizasyon oldu"

Açiklamada fuara katilimla ilgili degerlendirmesine yer verilen Arzum Ticaretten Sorumlu Genel Müdürü Serhan Giray, sunlari kaydetti:

"Besinci kez katildigimiz The Inspired Home Show'daki standimizda dünyanin birçok ülkesinden gelen ziyaretçileri agirladik. Sergiledigimiz ürünler, ziyaretçiler ve özellikle satin alim heyetlerinin yogun ilgisiyle karsilasti. Yogun taleple karsilastigimiz ve birçok is birligi gerçeklestirdigimiz fuardan oldukça mutluyuz. Fuarda gerçeklestirdigimiz is birliklerimiz ve ABD’de kurdugumuz sirketimizin gücüyle pazarin önemli oyunculari arasinda yer almayi hedefliyoruz. The Inspired Home Show 2023'te yer almanin bizim için bir diger önemli artisi da farkli cografyalardaki trendlerin, kullanici beklenti, talep ve ihtiyaçlarinin okunmasi ve bu pazarlara yönelik ürünlerin gelistirilmesi. Fuardan aldigimiz doneleri ilerleyen dönemlerde pazar odakli ürünlerin gelistirilmesinde etkin bir sekilde kullanmayi amaçliyoruz. Bu katkilariyla fuar bugüne, gelecege ve global hedeflerimize yatirim açisindan oldukça degerli bir organizasyon oldu."

Bu arada, Arzum, Türk insaninin misafirperverligini fuarda da yasatarak fuar boyunca katilimcilara Türk kahvesi ikraminda bulundu.